İnsan Kaynakları

 

Eminiş’te Çalışmak

Eminiş Ambalaj’ın  her bir çalışanı kendisinden neler beklendiğini ve şirketimizin hedeflerine ulaşmasına bireysel hedeflerini gerçekleştirerek doğrudan katkıda bulunacağını bilir. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren şirketimiz bu yönüyle yönetim okulu misyonu üstlenmektedir. Gerek sektöründe gerekse bölgesinde istihdam arayışında olan kişilerin çalışma istedikleri şirketler sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.Eminişte Eğitim=Gelişim

Şirketimiz faaliyetleri Eğitim programlarıyla desteklenmektedir. Böylelikle hedeflenen sonuçlara ulaşılması için çalışanlara gerekli  bilgi ve beceriler  kazandırılır.

Aramıza yeni katılan çalışanlar, işe başladıkları ilk günden itibaren  “İşbaşı Eğitim  Programı”na  katılırlar. Bunu, grup ve şirket kültürünü besimsemelerine  ve  şirkete uyumlarının kolaylaştırılmasına yardımcı   “Oryantasyon Programı”  izler. Şirketin hedefleri doğrultusunda, çalışanların daha iyi performans gösterebilmeleri için gerekli olan eğitimlerin yer aldığı Yıllık Eğitim Planları hazırlanır.

Eminiş çalışanlarının işlerini zenginleştirmek,  ek görevler vermek,  rotasyon programına davet etmek gibi olanaklar da sunar.İş Başvurusu

Şirketimize  yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıda yer verilen “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve şirketimizin hangi departmanlarında hangi pozisyonlarda görev alınmak istenildiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Staj başvurularında da aynı süreç geçerlidir.

Şirketimizdeki açık pozisyonlarla ilgili detay bilgilere “Kariyer Fırsatları” sayfamızda yer verilmektedir.

İş Başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

 


İşe Alınacak Personelde Aranan Genel Nitelikler

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • 18 yaşından büyük olmak .
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Erkeklerde eylemli askerlik görevini tamamlamış bulunmak ya da tecilli ya da muaf olmak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.