Kalite Politikamız

 

Eminiş Ambalaj, sürekli artan rekabet ortamı içerisinde, teknoloji ve sistemlerdeki gelişmeleri takip ederek, yürürlükteki mevzuat şartlarını ve ISO9001 yönetim sisteminin uygulanabilir şartlarını yerine getirme taahhüdü ile beraber, müşteri memnuniyetini sağlayan, kaliteli ürünler üretmek zorundadır.

 

“Eminiş Ambalaj Kalite Felsefesi”, müşteri odaklı ve sürekli bir iyileştirme programı olup, müşterilerimizin memnuniyetini, kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir fiyat anlayışı ile sağlamaktır.

 

Tüm ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerinin sağlanabilmesi, ürün kalitesinin arttırılarak devam ettirilebilmesi için mevcut sistem sürekli iyileştirilecektir. Bu iyileşme çalışanlarımızın kendi gelişimine olanak sağlayacak, müşteri ve kalite bilincini geliştirecek uygulamaya yönelik eğitim anlayışı ile desteklenecektir.

 

 

Hedef, sıfır hata ile üretim yapmak, hurda ve fireyi azaltarak mevcut kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirmektir. Temiz bir çevrede verimli bir çalışma ortamının sağlanması tüm çalışanlarımızın ortak amacı olmalıdır.