KVKK Bilgilendirme

 

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10’uncu maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla EMİNİŞ AMBALAJ SAN. ve TİC. A.Ş. (“EMİNİŞ”) tarafından hazırlanmıştır.

 

Şirketimize ait http://www.eminisambalaj.com/ internet sitemiz üzerinden Adınız Soyadınız, E-Posta Adresiniz, Telefon Numaranız ve Özgeçmişimizi tarafımıza iletmeniz suretiyle sizinle irtibata geçmemiz ile Çalışan Adaylarının Başvuru Süreçlerinin Yürütülmesi, Çalışan Adayı Seçme ve Yerleştirme Süreçlerinin Yürütülmesi ve İnsan Kaynakları Süreçlerinin Planlanması amaçlarıyla işlenmektedir.

 

Söz konusu kişisel veriler, Kanunun 5’inci maddesinde belirtilen “İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması” hukuki sebebine dayanarak http://www.eminisambalaj.com/ internet sitemiz üzerinden otomatik yollarla işlenmektedir; ancak herhangi bir üçüncü kişiye aktarılmamaktadır.

 

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe göre EMİNİŞ’e iletebilirsiniz